• logo
  • osnovna stranica
  • Kantonalni sud u
    Novom Travniku

    Idi na sadržaj
    BosanskiHrvatskiSrpskiСрпскиEnglish
  • Rad suda
  • Uposlenici suda
  • Službenici i namještenici

    Državni službenici i namještenici

    Državni službenici

     

    Amra Bosto                  Sudski administrator

    Davorka Solomun        Šef službe za opće, pravne i kadrovske poslove

    -                                   Tajnik suda

    Ana Čerkez                  Šef službe za materijalno-financijeske poslove

    Azra Lendo                   Glasnogovornik suda

    Rubina Begović             Šef pisarne

    Amila Fazlibegović        Stručni saradnik za čuvanje materijalnih dokaza

    Eda Furundžija              Stručni saradnik-psiholog

     

     

     

    Namještenici

    Almir Račić                   Šef odsjeka za opće, IKT i pomoćne poslove

    Sabahudin Grabus         Viši referent za poslove blagajne i dr. fin. poslove

    Nihad Hadžić                 Viši referent pisarnice za upravljanje predmetima

    Mladen Jović                  Viši referent pisarnice za unos dokumenata u mirovini

    Vlado Ramljak                  Viši referent pisarnice za unos dokumenata

    Blagica Grebenar            Viši referent za poslove arhive idr. admin-teh.poslove

    Alisa Stojak                    Samostalni referent za rač.-financijske poslove

    Zineta Tica                      Viši referent-daktilograf u mirovini

    Almasa Brkić                  Viši referent-daktilograf

    Nusreta Skrobo               Viši referent-daktilograf

    Mira Kolak                      Viši referent-daktilograf u mirovini

    Senada Kadić                 Viši referent-daktilograf u mirovini

    Bosa Zlatunić                  Viši referent-daktilograf u mirovini

    Mironija Jozak                 Viši referent-daktilograf

    Ivana Čorić                      Viši referent-daktilograf

    Lidija Kolak                     Viši referent-daktilograf

    Sanela Nesimi                 Viši referent-daktilograf

    Slađana Dujo                   Viši referent-daktilograf

    Samra Mehmedović          Viši referent-daktilograf

    Ivana Martinović-Čakarić    Viši referent-daktilograf

    Erma Jusić                      Viši referent-daktilograf 

    Vanja Lovrinović               Viši referent-daktilograf  

    Bećir Zukić                      Referent-dostavljač

    Mirko Šainović                 Referent-portir

    Darko Rajić                     Viši referent-vozač

    Luca Pejaković                Pomoćna radnica - spremačica

    Zekira Prcanović              Pomoćna radnica - spremačica

     



    Sudbeni vježbenici/pripravnici

    Đemila Mujić                  Sudbeni vježbenik/pripravnik

    Emira Čakić                   Sudbeni vježbenik/pripravnik

    Dženita Mameleđija       Sudbeni vježbenik/pripravnik

    Ivona Babić                    Sudbeni vježbenik/pripravnik

    2137 PREGLEDA
    • 1 - 1 / 1
    • 1